GRAFIK ZAJĘĆ

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH

PRZEZ CENTRUM KULTURY

ZAJĘCIA SPORTOWE
GIMNASTYKA PORANNA
GRUPA DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
Gr. 1 WTOREK, CZWARTEK 08:00
Gr. 2 WTOREK, CZWARTEK 09:00
Gr. 3 WTOREK, CZWARTEK 10:00
Gr. 4 WTOREK, CZWARTEK 11:00
Gr. 5 ŚRODA, PIĄTEK 08:00
Gr. 6 ŚRODA, PIĄTEK 09:00
Gr. 7 ŚRODA, PIĄTEK 10:00
Gr. 8 ŚRODA, PIĄTEK 11:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PONIEDZIAŁEK 17:00
PONIEDZIAŁEK 18:00
CZWARTEK 17:00
CZWARTEK 18:00
CZWARTEK 19:00
TENIS STOŁOWY
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PONIEDZIAŁEK 08:30
ŚRODA 08:00
CZWARTEK 08:30
ZUMBA GOLD
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PONIEDZIAŁEK 09:00
PONIEDZIAŁEK 09:50
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
GRUPA TEATRALNO-KABARETOWA 50+
GRUPA DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
GR.1 CZWARTEK 12:30
RYSUNEK I MALARSTWO
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
CZWARTEK 09:00
POZOSTAŁE ZAJĘCIA
GRUPA ARTYSTYCZNA „WALOR”
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
WTOREK 09:00
SZYDEŁKO I DRUTY
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
WTOREK 16:30
JĘZYK ANGIELSKI
GRUPA DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
GR.1 PIĄTEK 09:00
GR.2 PIĄTEK 10:00
KLUB SENIORA
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PIĄTEK 15:00
ZAJĘCIA DLA DZIECI
GRUPA TEATRALNA
GRUPA DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
GR.1 WTOREK 16:30
GR.2 WTOREK 17:30

HARMONOGRAM POZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

ORGANIZOWANYCH W CENTRUM KULTURY

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH
SALSA/BACHATA SOLO (organizator LOVE2DANCE)
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PONIEDZIAŁEK 18:15
TANIEC TOWARZYSKI (organizator LOVE2DANCE)
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PONIEDZIAŁEK 20:45
ŚRODA 20:45
ZUMBA FITNESS (organizator LOVE2DANCE)
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PONIEDZIAŁEK 19:30
ŚRODA 18:30

LATINO SOLO (organizatorLOVE2DANCE)
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
ŚRODA 18:30
KARATE (organizator Polski Związek Karate Tradycyjnego)
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
PONIEDZIAŁEK 19:00
ŚRODA 19:00
AIKIDO (organizator ULTIMATE AIKI)
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
CZWARTEK 18:30
PIĄTEK 18:30
ZAJĘCIA DLA DZIECI
BALET (organizator LOVE2DANCE)
GRUPA DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
GR.1 WTOREK 17:45
ZUMBA KIDS (organizator LOVE2DANCE)
DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
ŚRODA 17:30
AIKIDO (organizator ULTIMATE AIKI)
GRUPA DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA
GR. POCZĄTKUJĄCA
CZWARTEK 17:00
GR. POCZĄTKUJĄCA
PIĄTEK 17:00
GR.ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA CZWARTEK 17:45
GR. ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA PIĄTEK 17:45