KOMUNIKAT w związku z epidemią KORONAWIRUSA

Szanowni Państwo,

W związku z epidemią KORONAWIRUSA LWSM „Morena” wprowadziła szereg działań ograniczających ryzyko zakażenia się, między innymi ograniczając przyjęcia interesantów. Analiza dotychczasowego przebiegu epidemii oraz przeprowadzone zmiany organizacyjne pozwalają na aktualizację obowiązujących ograniczeń.

Aktualne zasady obsługi od dnia 19 października 2020 roku:

1. Siedziba przy ulicy Migowskiej 77A

Obsługa Mieszkańców drogą telefoniczną mailową i pisemną zostaje utrzymana jako preferowany i najbezpieczniejszy sposób komunikacji.

Dla ułatwienia obsługi Mieszkańców uruchomiliśmy bezpieczny punkt informacyjny i obsługi Mieszkańców wewnątrz budynku.

Dostępne są zewnętrzna i wewnętrzna skrzynki pocztowe na korespondencję. Skrzynki opróżniamy każdego ranka, w dniach pracy.

(Ze względów bezpieczeństwa nie przyjmujemy pism bezpośrednio przy ladzie i nie kwitujemy ich otrzymania. Pisma można umieścić w skrzynce pocztowej przy drzwiach wejściowych lub, w godzinach pracy, w skrzynce pocztowej przy ladzie. Jeśli życzą sobie Państwo potwierdzenia otrzymania pisma prosimy o stosowną adnotację na piśmie. Potwierdzenie takie doręczamy do skrzynek lokatorskich)

2. Administracji Osiedla przy ulicy Marusarzówny 2 lok.33

Obsługa Mieszkańców drogą telefoniczną mailową i pisemną. Wyjątkowo, w sprawach dotyczących bezpieczeństwa osób i mienia, których nie można załatwić przy użyciu środków komunikacji na odległość, dopuszcza się, po wcześniejszym umówieniu, wizyty osobiste.

3. Centrum Kultury – Nieczynne do odwołania

4. Przedszkole Misia Wojtka – Czynne w rygorze sanitarnym (dodatkowe informacje przekazano Rodzicom i Opiekunom)

5. Punkt opłat (kasa MONETO) – Uruchomiony w nowej lokalizacji: pomieszczenie po starej aptece w budynku Centrum Kultury ul. Nałkowskiej 3, nad piekarnią

Zmiany zasad obsługi od dnia 30 października:

  1. Wpłatomaty w budynku przy ul. Migowskiej 77A zostają zlikwidowane. Więcej informacji na stronie www.

Utrzymana zostaje regularna dezynfekcja drzwi wejściowych do budynków drzwi do piwnic, poręczy skrzynek pocztowych, przycisków wind i podobnych powierzchni często dotykanych

Ponawiamy prośbę do Mieszkańców o zachowanie dystansu społecznego, używanie maseczek ochronnych, ograniczenie kontaktów z innymi osobami do niezbędnego minimum.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach z osobami obcymi. Z przykrością wciąż odnotowujemy pojawianie się ogłoszeń zachęcających do skorzystania z różnego rodzaju usług, w szczególności skierowanych do osób starszych.

Możesz również polubić…